Mamy już 2 lata!

Moi drodzy, dzisiaj dzień szczególny 🙂

Dokładnie tego dnia dwa lata temu uruchomiliśmy profil Drone in Warsaw i zamieściliśmy nasze pierwsze zdjęcia! Od tamtej pory opublikowaliśmy łącznie blisko 500 fotografii i kilkadziesiąt panoram sferycznych, a ilość naszych subskrybentów przekroczyła niedawno 25 tysięcy!

Dziękujemy Wam z całego serca za to, że jesteście z nami, za tysiące przemiłych komentarzy, wiadomości i morze pozytywnej energii płynącej z Waszej strony. Stanowią one dla nas bezcenne źródło inspiracji i są znakomitą motywacją do dalszej pracy. 🙂 Obiecujemy w dalszym ciągu regularnie dostarczać Wam najnowszych zdjęć naszej wspaniałej stolicy.

…a jeśli chcielibyście zrobić nam urodzinowy prezent, będzie nam niezmiernie miło jeśli zechcecie polecić naszą stronę, korzystając z facebookowych rekomendacji (znajdziecie je tutaj: https://facebook.com/droneinwarsaw/reviews/). Zawsze też możecie zaprosić do polubienia naszego profilu swoich przyjaciół i znajomych. Pomoże nam to dotrzeć z naszymi zdjęciami do nowych grup odbiorców. Serdecznie dziękujemy!

No i oczywiście przy takiej okazji nie mogło zabraknąć jakiejś super promocji 🙂 Tylko dziś dajemy 50% rabatu na wszystkie nasze zdjęcia w postaci cyfrowej! Wystarczy w koszyku wpisać kod rabatowy 2LATADRONEINWARSAW

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.